מיטל כספי בורשטין

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Pinterest
  • Blogger Social Icon
  • YouTube

שינויים

מכירים את זה שאתם נמצאים בתוך שגרה מבורכת ומרגישים נפלא ורגעי אושר מתוקים נכנסים לחיים ברגעים מיוחדים ששמורים רק לכם?

אז זה בדיוק מה שקרה לי אבל אז לפני כשבועיים, קמתי למציאות שונה. אבא שלי עבר אירוע מוחי, ככל הנראה בזמן שהיה בטיול בחו"ל. הוא חזר לארץ כשהוא לא ממש מבין מה קרה לו ומה הוא עבר, דפק על דלתי וברגע אחד המציאות שלי השתנתה. משגרה שעבדה ממש טוב, לטלטלה רגשית שהשאירה אותי עצובה ומעט כעוסה על השינוי החד הזה, שהגיע ככה ב"הפתעה".


לקח קצת זמן להתאפס, מעט יותר משחשבתי ולחזור לכוחות שבי ולידיעה שהכל יהיה בסדר.

בגלל שאני נמצאת בתוך תהליך רוחני מודע, אז ברור היה לי שאלו שלבים בתהליך שעלי לעבור. עצם ההסכמה להתמודד עם זה ולא לברוח מזה, אפשרה לי לצלוח בשלב הראשון של הניסיון, ועוד יותר כשהסכמתי להשיל קליפות נוספות.


עצם ההסכמה שלנו להתמודד עם מה שמוקרן לנו במציאות, זו הצלחה בפני עצמה. לפעמים אנחנו רוצים לברוח ממה שמוקרן לנו, ממה שקיים כאן כביכול, בגלל הקושי להתמודד עם זה, אבל עלינו לזכור שצריכים בסופו של דבר להתמודד עם זה, ואחרי שנביט בזה, נראה שבסופו של דבר הכל בסדר.

חלק נכבד מהניסיון הרוחני שלנו בחיים, הוא השלת קליפות בדרך לזיכוך הנשמה. ככל שאנו מזוככים יותר, כך אנו מרגישים קרובים יותר לטבע הרוחני שלנו. והשלת קליפות קשור בחזרה לטבע הטבעי שלנו שהוא כולו אהבה ולכן, הניסיונות הלא פשוטים שחלק מאיתנו עוברים בחייהם, עוזרים להם למעשה להשיל קליפות (לדוגמה התנהגויות ומנהגים לא נכונים) ולהתקרב לטבע הטבעי שלהם.

את עיקר הניסיונות אנו עוברים בלב, זה משהו מאוד פרטי שלנו ואם נהיה רגישים מספיק, נזדכך מספיק, נוכל ממש להרגיש את התנועות התודעתיות שאנו עושים בתוכנו. את הריקוד שלנו על מנעד האורות שבתוכנו, בחלקים העמוקים ביותר בנו.

איך נדע שצלחנו בניסיונות ושאנחנו מתחברים לטבעי האמיתי שלנו? אם אנחנו הופכים להיות טובים יותר, נעימים יותר, רגישים יותר, אכפתיים יותר, קשובים יותר, אוהבים יותר בעקבות ובעיקר בזכות כל הניסיונות שאנו עוברים - מכיוון שכל אלו, מקרבים אותנו לטבע האמיתי שלנו, לטוב ולמיטיב, לאהבה.